Terugblik Jonaviering 19 mei 2019

websiteOp zondagmorgen 19 mei 2019 zijn we tijdens een ‘IkZieJouViering’ met Jona aan boord gegaan en hebben van dichtbij zijn hachelijk avontuur beleefd en overleefd. Onder knappe en geduldige! leiding van Gréhilde en Fokelien zong een POPupkinderkoor mooie toepasselijke liederen o.a. ‘Kom aan boord’>>> en over 'Sorry zeggen>>>' 
(klik op de link om te luisteren, even geduld tot het zingen begint) 

De kinderen gingen helemaal op in het spel van Jona, door onze predikant, verhalenverteller en toneelspeler Walter Meijles levensecht gebracht. Ze gingen mee in de boot terwijl de storm raasde en in de walvis waaruit ze gelukkig allemaal aan land werden gespoeld.
Het was een feest om mee te maken. Het laatste lied dat het koortje zong, werd door de hele gemeente van harte meegezongen:
    “Je kunt je nooit verstoppen voor De Heer.
    Hij zoekt je en Hij vindt je altijd.
    Al maak je stil een plan,
    Hij weet er alles van.
    Je kunt je nooit verstoppen voor de Heer.”
Ook vanaf hier hartelijk dank aan de kinderen en de leiding voor het prachtig zingen, Arjan voor zijn deskundige begeleiding op de piano en onze gewaardeerde predikant Walter Meijles voor het spel en de organisatie. 
En met veel dank aan fotograaf Han Post kunnen we mooie foto's>>> laten zien.
Zwanny Kamp
Hoe klonk het terugluisteren via Kerkradio? Klik hier voor het blog Jona als hoorspel >>>
 

Volg ons op
facebook

X

Right Click

Geen kopieermogelijkheid